Woda którą jesteśmy

Woda którą jesteśmy

Woda nie jest tylko substancją składającą się z cząsteczek tlenu i wodoru. Nie jest też po prostu przezroczystym płynem, który uważamy za oczywistość w kranach w naszych domach czy w butelkach, które kupujemy. Ważniejsza jest struktura wody, której budulcem są klastry. Te zaś służą jako zbiorniki pamięci.
Okazuje się, że woda zachowuje w sobie pamięć energetyczną gleby przez którą przepływa – jej składu, stopnia zanieczyszczenia nie tylko chemicznego ale też emocjonalnego. Próbki wody pobrane z obszarów na których toczą się wojny, gdzie jest dużo agresji, gdzie padają raniące słowa czy odtwarzana jest muzyka heavy metalowa po zamrożeniu nie wytwarza heksagonalnych kryształów. Jest bezkształtną , ciemną strukturą widoczną pod mikroskopem. Dowiodły tego liczne badania przeprowadzone w Tokio przez zespół dr Masaru Emoto, czy badania przeprowadzone na uniwersytecie w Moskwie i Petersburgu przez zespół profesora Konstantina Korotkova.
Badania te pokazują jasno, że emocje pozytywne i negatywne a w szczególności agresja bardzo modyfikują strukturę klastrów. Woda poddana agresji tak bardzo się zmienia, że podana spokojnemu człowiekowi przeistoczy go w pełną złości i gniewu osobę. Z tego też powodu woda w dużych miastach, gdzie jest dużo stresu emocjonalnego zachowuje w  swojej pamięci ten stres a następnie, kiedy pijemy taką wodę wpływa ona negatywnie na nasz stan emocjonalny.

Jednak zasada ta działa też w drugą stronę. I to jest wspaniała wiadomość, ponieważ my sami możemy wpływać na jakość struktury wody, którą pijemy, używamy do przyrządzania posiłków lub stosujemy w kąpielach. Bardzo ciekawa historia, która ilustruje tę zasadę przydarzyła się Neilowi Carry, kapitanowi i żeglarzowi, którego statek rozbił się, a on sam i część jego załogi uratowała się na małej szalupie. Grupa mężczyzn została bez wody pitnej i przez trzy tygodnie dryfowała po morzu. Pewnego dnia kapitan wraz ze swoją załogą zaczął wyobrażać sobie i prosić aby woda dookoła szalupy była przydatna do picia. Po paru minutach kapitan i pozostali członkowie załogi zauważyli, że kolor wody wokół szalupy zmienił się z niebieskiej na zielonkawą, taką jaka jest w rzekach lub jeziorze. Po zanurzeniu dłoni i spróbowaniu wody okazało się, że jest ona słodka i nadaje się do picia! W ten sposób marynarze zostali ocaleni przed rychłą śmiercią.

Wspólczesne badania potwierdzają tę zdolność ludzi do zmiany struktury wody i ożywiania jej. Zespoł badawczy profesora Korotkova udowodnił, że modlitwa w jakiejkolwiek religii zmienia strukturę wody i staje się ona żywa, naładowana energią elektromagnetyczną. Wykazano dzięki urządzeniu zbudowanemu przez zespół profesora, które wykorzystuje efekt Kiriana, czyli zdjęcia żywych organizmów w silnym polu elektromagnetycznym, że woda poddana działaniu modlitwy świeci. Zaś woda pitna nie. Woda z czystych obszarów ziemi, gdzie nie dotarła tzw cywilizacja jest 40 tyś razy bardziej aktywna od zwykłej wody pitnej. Woda taka już po około 15 minutach aktywizuje cały organizm, zapobiega aglutynizacji, czyli sklejaniu się komórek krwi i tworzeniu zakrzepów krwi. Komórki krwi odzyskują swój ładunek elektromagnetyczny.

Starożytne kultury i tradycje znały doskonale zależność miedzy jakością wody a zdrowiem człowieka. W systemie medycznym Chin czy w Ajurwedzie, które liczą sobie ponad 5 tyś lat istnieje precyzyjny sposób diagnozowania stanu organizmu poprzez badanie pulsu. Dzięki tej metodzie lekarz TMC lub Ajurwedy potrafi dokładanie określić kondycję poszczególnych organów i ich wzajemnych zależności. Puls jest wyznacznikiem wibracji wody w organiźmie, bo przecież składamy się w ponad 70% właśnie z wody.

Zatem możemy w prosty dla każdego i efektywny sposób zmienić jakość wody poprzez wpływanie na nią swoimi słowami, intencją i myślami. Wykazały to badania zarówno dr Emoto jak i profesora Korotkova oraz noblisty Kurta Wurthicha. Np w eksperymentach naukowych dr Emoto do trzech próbek wody mówiono różne słowa: do pierwszej mówiono słowa pozytywne jak: dziękuję lub kocham cię, do drugiej negatywne jak: ty idioto i nienawidzę cię do trzeciej nie mówiono nic. Okazało się, że ryż w pierwszym pojemniku z wodą przefermentował i ładnie pachniał, w drugiej próbce ryż zgnił i zczerniał zaś w trzeciej nie zmienił się w ogóle. Organy wewnątrz ciała człowieka jak serce, płuca, nerki, tak ryż w próbkach wody, magazynują pamięć wody jaką pijemy, w jakiej się myjemy, kąpiemy i gotujemy pokarm, niemalże stają się tą wodą. Mózg zapisuje informacje właśnie dzięki wodzie, co udowowdniono w badanich na Uniwersytecie Pennyslwania prowadzonych przez dr Rustuma Roy’a.
Wszystkie te badania potwierdzają to co starożytne systemy leczenia i uzdrawiania wiedziały już dawno – woda pod wpływem pozytywnych działań, myśli i słów człowieka może zostać aktywowana a nawet oczyszczona. Zespół dr Emoto sprawdził, że dwa słowa i uczucia najsilniej oczyszczały wodę. Są to: miłość i wdzięczność. Całe rodziny uczestniczyły w eksperymentach, w których otaczały próbki wody miłością i wdzięcznością oraz wyrażały też te uczucia słowem. Woda, która następnie była zamrożona i badana pod mikroskopem tworzyła piękne heksagonalne kryształy. Jednak przed eksperymentem była to zwykła woda z kranu w Tokio.

Istnieją praktyki przechowywania wody w miedzianych lub srebrnych naczyniach. W ten sposób zmieniano jakość wody na bardziej aktywną. Można też w wodzie umieszczać różne kryształy i kamienie szlachetne aby naładowywać ją określonymi uzdrawiającymi wibracjami. Badania naukowe prowadzone na całym świecie określiły wibrację modlitw we wszystkich religiach na 8 herców. Co ciekawe Ziemia posiada również tą samą wibrację – 8 herców. Kiedy odmawiamy modlitwę, wyrażamy miłość i wdzięczność przed wypiciem wody harmonizujemy ją, zmieniamy jej strukturę klastrową i aktywizujemy ją. Dosłownie przemianiamy ją, jak pokazują badania, w żywą wodę. Jednocześnie im częściej odczuwamy miłość, spokój i wdzięczność zmieniamy strukturę wody w naszym organiźmie, uzdrawiamy samych siebie na bardzo głębokim subatomowym poziomie. Woda w nas rozpoznaje jakość naszych myśli, intencji, słów i działań i odpowiada na nie jakością swojej struktury klastrowej. Im więcej i częściej doświadczamy pozytywnych stanów emocjonalnych i obdarzamy siebie i innych pozytywnymi myślami i słowami w nagrodę otrzymujemy wysoką jakość wody w nas samych, stajemy się to wodą. Woda przechowuje w naszym ciele pamięć wypowiadanych słów przez nas, powtarzanych w umyśle myśli i intencji oraz działań, które przynoszą albo harmonię albo dysharmonię w wodzie jaką jesteśmy.

Woda potrafi sama się oczyszczać z nagromadzonych informacji i robi to poprzez zmiany stanu skupienia. Informacje po prostu są z niej kasowane gdy ze stanu płynnego zamienia się w gazowy, a następnie w płynny w postaci deszczu lub stałego w postaci śniegu. Morza i oceany natomiast oczyszczają się poprzez zasolenie. Możemy wykorzystać ten ostatni mechanizm i po stresującym, męczącym dniu weźmy kapiel w słonej wodzie z dodatkiem olejków eterycznych. Wsypmy do wanny 1 kg soli morskiej lub innej dobrej jakości soli i zanurzmy całe ciało, razem z głową. W ten sposób odtrujemy organizm z toksyn, a na na subtelniejszym poziomie „wykasujemy” negatywne emocje i myśli, odczujemy ulgę.

Woda jest naszym sprzymierzeńcem i partnerem w tworzeniu zdrowia, harmonii i obfitości na Ziemi oraz w nas samych. Zawsze mamy wybór co tworzymy poprzez swoje intencje i działania. Woda jest lustrem, które zawsze powie nam prawdę ponieważ jest bezstronnym świadkiem tego co dzieje się naszym umyśle i naszym sercu.

       

About The Author

Leave A Comment

Ostatnie wpisy

 
Jak być silnym i pełnym energii jesienią
Dysponujemy ogromem wiedzy o tym jak zwiększać poziom energii organizmu i moc odporności. Dziś o czterech sposobach na to jak być silnym, w dobrym nastroju i odpornym jesienią. Sposób pierwszy – Obniżaj poziom stresu  Wybieraj wzmacniające reakcje To w jakim nastroju jesteśmy w ciągu dnia w bardzo dużym stopniu zależy od tego, jak reagujemy na
Pasta z tofu i z awokado
Wspaniała, odżywcza pasta z tofu zawiera bogactwo enzymów, wszystkie rodzaje aminokwasów, egzogennych i endogennych, vitaminy A, E i C. Tofu świetnie wpływa na pracę wątroby, jest więc dobrym pokarmem na wiosnę, kiedy wątroba potrzebuje odpoczynku i regeneracji. Tofu ma naturę neutralną, nie wychładza organizmu, usuwa gorąco oraz nawilża tkanki. Awokado wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest
Inspirująca lista – komedie
Siła spokoju (na faktach) Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra Ocean’s Twelve: Dogrywka Ocean’s 13 Tajne przez poufne Witamy na Hawajach Magiczne lato Last Vegas Moja staruszka Afera Thomasa Crowna Gambit Raj dla par Larry Crown uśmiech losu Nietykalni – prawdziwa historia Red 1 Red 2 The dressmaker Po zachodzie słońca Ugotowany Plan doskonały Lepiej późno niż
Odżywczy shake wiosenny z mango
Poniższy shake jest zrównoważoną kombinacją smaków słodkich, ostrych i gorzkich oraz cierpkich. Odtruwa wątrobę oraz nerki. Shake robimy jest na bazie świeżego wyciskanego soku jabłkowego. Sok jabłkowy rozmiękcza i rozpuszcza kamienie żółciowe i wspaniale oczyszcza jelita oraz kwas moczowy, który może odkładać się w ciele w stawach i nerkach. Sok z  cytryny odkwasza układ trawienny.
Krem z mango  z różaną nutą (bez cukru)
Ubita śmietana jest lekka i nie obciąża organizmu. Połączona z imbirem nie zaśluzia i nie wychładza organizmu. Ekologiczna zawiera żywe kultury bakterii. Odżywia tkanki jin czyli wątrobę, pęcherzyk żółciowy, nerki, pęcherz moczowy oraz serce i jelito cienkie. Mango jest świetne na wiosnę, ponieważ należy do elementu drewna, czyli obiegu wątroby i pęcherzyka żółciowego. Jest bardzo
Pieczone jabłka z migdałową posypką bez cukru
Składniki 4 duże  półsłodkie jabłka po 4 figi do każdego jabłka 6 daktyli 30 g pokrojonych migdałów lub orzechów laskowych jeśli masz nietolerancję migdałów, łyżka stołowa płatków migdałowych do przybrania lub wiórków kokosowych 0,5 łyżeczki chleba świętojańskiego 1,3 łyżeczki cynamonu 1,3 łyżeczki imbiru (jeśli nie masz już stanów zapalnych w jelitach) szczypta chili (jeśli nie

Najnowsze komentarze